Domov mládeže a jídelna

Domov mládeže


Jestli bydlíš daleko a nemáš možnost každý den dojíždět do školy, určitě využiješ náš Domov mládeže. Je jen pár kroků od školy a budeš se v něm cítit jako doma.

Adresa a kontakt


Domov mládeže
Nerudova 557
569 43 Jevíčko

caloudova@gymjev.cz
+420 461 327 806


Budova Domova mládeže při Gymnáziu Jevíčko se nachází asi 5 minut chůze od středu města (autobusové nádraží). Disponuje ubytovací částí a jídelnou (120 míst) s vlastní kuchyní. Celková ubytovací kapacita domova je 88 lůžek. Před budovou je omezený počet parkovacích míst.

Vybavení domova mládeže: Pro ubytované jsou volně k dispozici klubovny s TV a lednicí (5 ks), menší místnost s DVD přehrávačem, kuchyň se základním vybavením (elektrický sporák, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, nádobí).

Po předchozí domluvě lze používat PC učebnu, posilovnu, tělocvičnu gymnázia, víceúčelové hřiště s umělým povrchem, travnatou plochu za domovem, zapůjčit míče pro volejbal, fotbal, vybavení pro badminton, líný tenis, florbal, petanque, kroket, gymbaly, cvičící podložky, jednoruční činky, společenské a logické hry (Česko, Activity, Scrabble, Times Up!, Český film, Českáhudba, Dixit a další).


Školní jídelna

Přímo v budově Domova mládeže se nachází školní jídelna. Jako student si tu dáš dobrý oběd, a pokud u nás budeš i bydlet, postaráme se o tvůj celodenní jídelníček.

 

(snídaně 16,-Kč, svačina 13,-Kč, oběd 75,-Kč, večeře 71,-Kč)

Adresa:
Nerudova 557
569 43 Jevíčko
Telefon: +420 461 327 829