Zjisti důležité termíny

Organizace školního roku
 

Organizace školního roku 2020/2021 – 1. pololetí

Září

 

 

01. 09.

Út

Zahájení období školního vyučování, Adaptační kurz 1A1B

02. 09.

St

Zahájení výuky dle rozvrhu, Adaptační kurz 1A1B1L

03. 09.

Čt

Adaptační kurz 1A1B1L

04. 09

Adaptační kurz 1A1B1L

07. 09.

Po

STK 4A4B4L

08. 09.

Út

STK 4A4B4L

09. 09.

St

STK 4A4B4L

10. 09.

Čt

STK 4A4B4L

11. 09.

STK 4A4B4L

14. 09.

Po

Zeměměřičský kurz 2L

15. 09.

Út

Zeměměřičský kurz 2L

16. 09.

St

Zeměměřičský kurz 2L

17. 09.

Čt

Zeměměřičský kurz 2L, Opravné maturitní zkoušky

18. 09

Zeměměřičský kurz 2L

21. 09.

Po

Exkurze Osvětim (vybraní žáci)

28. 09.

Po

Den české státnosti (státní svátek)

 

 

 

Říjen

 

 

20. 10.

Út

Angliáda (soutěž pro žáky ZŠ)

26. 10.

Po

Zájezd do Vídně

28. 10.

St

Den vzniku samostatného československého státu (státní svátek)

29. 10.

Čt

Podzimní prázdniny

30. 10.

Podzimní prázdniny

 

 

 

Listopad

 

 

03. 11.

Út

Vytvoř si svůj komiks (soutěž pro žáky ZŠ)

14. 11.

So

Den otevřených dveří (1)

17. 11.

Út

Den boje za svobodu a demokracii (státní svátek)

19. 11.

Čt

Čtvrtletní pedagogická rada, plénum SRPS, třídní schůzky

30. 11.

Po

Maturitní zkouška – odevzdání přihlášky k MZ

 

 

 

Prosinec

 

 

03. 12.

Čt

Den pro lyceum

21. 12.

Po

Vánoční hrátky

23. 12.

St

Zahájení vánočních prázdnin

 

 

 

Leden

 

 

01. 01.

Den obnovy samostatného českého státu (státní svátek)

03. 01.

Ne

Ukončení vánočních prázdnin

04. 01.

Po

Zahájení výuky po vánočních prázdninách

15. 01.

Den otevřených dveří (2)

25. 01.

Po

Ukončení klasifikace za první pololetí

27. 01.

St

Pololetní pedagogická rada

28. 01.

Čt

Ukončení výuky v prvním pololetí, vydání výpisu vysvědčení

29. 01.

Pololetní prázdniny




Organizace školního roku 2020/2021 – 2. pololetí

Únor

 

 

15. 02.

Po

Zahájení jarních prázdnin

21. 02.

Ne

Ukončení jarních prázdnin

 

 

 

Březen

 

 

01. 03.

Po

Nejzazší termín pro předkládání přihlášek pro denní formu vzdělávání ve střední škole

08. 03.

Po

Mezinárodní den žen (významný den), Zahájení lyžařského výcvikového zájezdu 1A 1B 1L

12. 03.

Ukončení lyžařského výcvikového zájezdu 1A 1B 1L

28. 03.

Ne

Den učitelů (významný den)

31. 03.

St

Maturitní zkouška – jmenování místopředsedy a členů zkušebních maturitních komisí

 

 

 

Duben

 

 

01. 04.

Čt

Velikonoční prázdniny

02. 04.

Velikonoční prázdniny, Velký pátek (státní svátek)

12. 04.

Po

Přijímací zkoušky - 1. kolo, 1. řádný termín

13. 04.

Út

Přijímací zkoušky - 1. kolo, 2. řádný termín

13. 04.

Út

Písemná práce z českého jazyka a literatury (maturitní)

15. 04.

Čt

Písemná práce z cizího jazyka - anglický (maturitní)

16. 04.

Písemná práce z cizího jazyka – další cizí jazyk (maturitní

21. 04.

Stř

Písemná maturitní zkouška z matematiky - profilová

22. 04

Čt

Čtvrtletní pedagogická rada, třídní schůzky

26. 04.

Po

Písemná maturitní zkouška z Dg a Tk - profilová

28. 04.

St

Ukončení klasifikace ve třídách 4A, 4B, 4L

29. 04.

Čt

Pedagogická rada pro třídy 4A, 4B, 4L

30. 04.

Vydání vysvědčení ve třídách 4A, 4B, 4L

 

 

 

Květen

 

 

01. 05.

So

Svátek práce (svátek – den pracovního klidu) – významný den

03. 05.

Po

Společná část maturitní zkoušky DT – do 15.05.

08. 05.

So

Den vítězství (státní svátek)

12. 05.

Stř

Přijímací zkoušky - 1. kolo, 1. náhradní termín

13. 05.

Čt

Přijímací zkoušky - 1. kolo, 2. náhradní termín

17. 05.

Po

Maturitní zkoušky 4A Volný den ředitele školy (podle § 24 zákona č. 561/2004 Sb.), Odborná praxe 3L

18. 05.

Út

Maturitní zkoušky 4A Volný den ředitele školy (podle § 24 zákona č. 561/2004 Sb.), Odborná praxe 3L

19. 05.

St

Maturitní zkoušky 4A, 4B Volný den ředitele školy (podle § 24 zákona č. 561/2004 Sb.), Odborná praxe 3L

20. 05.

Čt

Maturitní zkoušky 4B, 4L Volný den ředitele školy (podle § 24 zákona č. 561/2004 Sb.), Odborná praxe 3L

21. 05.

Maturitní zkoušky 4B, 4L Volný den ředitele školy (podle § 24 zákona č. 561/2004 Sb.), Odborná praxe 3L

24. 05.

Po

Slavnostní vyřazení tříd 4A

25. 05.

Út

Slavnostní vyřazení tříd 4B

26. 05.

St

Slavnostní vyřazení třídy 4L

31. 05.

Po

Zahájení STK 3A 3B 3L

 

 

 

Červen

 

 

04. 06.

Ukončení STK 3A 3B 3L

14. 06.

Po

Zahájení Kurzu primární prevence pro třídy 2A, 2B, 2L

16. 06.

St

Ukončení Kurzu primární prevence pro třídy 2A, 2B

18. 06.

Ukončení Kurzu primární prevence pro třídu 2L

25. 06.

Ukončení klasifikace za druhé pololetí

28. 06.

Po

Třídnické hodiny, Pololetní pedagogická rada

29. 06.

Út

Odevzdávání a burza učebnic, třídnické hodiny

30. 06.

St

Ukončení výuky ve druhém pololetí, vydání vysvědčení, závěrečná pedagogická rada