Zjisti důležité termíny

Organizace školního roku
 

Organizace školního roku 2021/2022 – 1. pololetí

Září

 

 

01. 09.

St

Zahájení období školního vyučování, Adaptační kurz 1A1B

02. 09.

Čt

Zahájení výuky dle rozvrhu, Adaptační kurz 1A1B1L

03. 09.

Adaptační kurz 1A1B1L

06. 09.

Po

Zeměměřičský kurz 2L

07. 09.

Út

Zeměměřičský kurz 2L

08. 09.

St

Zeměměřičský kurz 2L, exkurze 4A4B4L

09. 09.

Čt

Zeměměřičský kurz 2L, exkurze 4A4B4L

10. 09

Zeměměřičský kurz 2L, exkurze 4A4B4L

13. 09.

Po

KPP 3A3B3L

14. 09.

Út

KPP 3A3B3L

15. 09.

St

KPP 3A3B3L

28. 09.

Út

Den české státnosti (státní svátek)

29. 09.

St

Mladí přírodovědci (soutěž)

 

 

 

Říjen

 

 

13. 10.

St

Divadelní představení 2R (Ve jménu republiky)

20. 10.

St

Angliáda (soutěž pro žáky ZŠ)

27. 10.

St

Podzimní prázdniny

28. 10.

Čt

Den vzniku samostatného československého státu (státní svátek)

29. 10.

Podzimní prázdniny

 

 

 

Listopad

 

 

03. 11.

St

Vytvoř si svůj komiks (soutěž pro žáky ZŠ)

11. 11.

Čt

Divadelní představení 3R (Proces)

13. 11.

So

Den otevřených dveří (1)

17. 11.

St

Den boje za svobodu a demokracii (státní svátek)

18. 11.

Čt

Čtvrtletní pedagogická rada, plénum SRPS, třídní schůzky

30. 11.

Út

Maturitní zkouška – odevzdání přihlášky k MZ

 

 

 

Prosinec

 

 

02. 12.

Čt

Den pro lyceum

21. 12.

Út

Vánoční hrátky

23. 12.

Čt

Zahájení vánočních prázdnin

 

 

 

Leden

 

 

01. 01.

So

Den obnovy samostatného českého státu (státní svátek)

02. 01.

Ne

Ukončení vánočních prázdnin

03. 01.

Po

Zahájení výuky po vánočních prázdninách

14. 01.

Den otevřených dveří (2)

25. 01.

Út

Ukončení klasifikace za první pololetí

27. 01.

Čt

Pololetní pedagogická rada

31. 01.

Po

Ukončení výuky v prvním pololetí, vydání výpisu vysvědčení




Organizace školního roku 2021/2022 – 2. pololetí

    Únor

     

     

    04. 02.

    Pololetní prázdniny

    06. 02.

    Ne

    Zahájení LVZ

    11. 02.

    Ukončení LVZ

    13. 02.

    Ne

    Zahájení LVZ

    18. 02.

    Ukončení LVZ

    28. 02.

    Po

    Zahájení jarních prázdnin

     

     

     

    Březen

     

     

    01. 03.

    Út

    Nejzazší termín pro předkládání přihlášek pro denní formu vzdělávání ve střední škole

    06. 03.

    Ne

    Ukončení jarních prázdnin

    08. 03.

    Út

    Mezinárodní den žen (významný den),

    28. 03.

    Po

    Den učitelů (významný den)

    29. 03.

    Út

    Divadelní představení 1R (Antigona)

    31. 03.

    čt

    Maturitní zkouška – jmenování místopředsedy a členů zkušebních maturitních komisí

     

     

     

    Duben

     

     

     

    Po

    Přijímací zkoušky - 1. kolo, 1. řádný termín

     

    Út

    Přijímací zkoušky - 1. kolo, 2. řádný termín

    14. 04.

    Čt

    Velikonoční prázdniny

    15. 04.

    Velikonoční prázdniny, Velký pátek (státní svátek)

     

     

    Maturitní zkoušky PP z českého jazyka a literatury

     

     

    Maturitní zkoušky PP z anglického jazyka

     

     

    Maturitní zkoušky PP z dalšího cizího jazyka

     

     

    Písemná maturitní zkouška z matematiky - profilová

    21. 04.

    Čt

    Čtvrtletní pedagogická rada, třídní schůzky

     

     

    Písemná maturitní zkouška z Dg a Tk - profilová

    29. 04.

    Vydání vysvědčení maturitním ročníkům

     

     

     

    Květen

     

     

    01. 05.

    Ne

    Svátek práce (svátek – den pracovního klidu) – významný den

    02. 05.

    Po

    Společná část maturitní zkoušky DT – do 15.05.

    08. 05.

    Ne

    Den vítězství (státní svátek)

     

    St

    Přijímací zkoušky - 1. kolo, 1. náhradní termín

     

    Čt

    Přijímací zkoušky - 1. kolo, 2. náhradní termín

    16. 05.

    Po

    Maturitní zkoušky 4A Volný den ředitele školy (podle § 24 zákona č. 561/2004 Sb.), Odborná praxe 3L

    17. 05.

    Út

    Maturitní zkoušky 4A Volný den ředitele školy (podle § 24 zákona č. 561/2004 Sb.), Odborná praxe 3L

    18. 05.

    St

    Maturitní zkoušky 4A, 4B Volný den ředitele školy (podle § 24 zákona č. 561/2004 Sb.), Odborná praxe 3L

    19. 05.

    Čt

    Maturitní zkoušky 4B, 4L Volný den ředitele školy (podle § 24 zákona č. 561/2004 Sb.), Odborná praxe 3L

    20. 05.

    Maturitní zkoušky 4B, 4L Volný den ředitele školy (podle § 24 zákona č. 561/2004 Sb.), Odborná praxe 3L

    24. 05.

    Út

    Slavnostní vyřazení tříd 4A

    25. 05.

    St

    Slavnostní vyřazení tříd 4B

    26. 05.

    Čt

    Slavnostní vyřazení třídy 4L

     

    Po

    Zahájení STK 3A 3B 3L

     

     

     

    Červen

     

     

     

    Ukončení STK 3A 3B 3L

    13. 06.

    Po

    Zahájení Kurzu primární prevence pro třídy 2A, 2B, 2L

    15. 06.

    St

    Ukončení Kurzu primární prevence pro třídy 2A, 2B

    17. 06.

    Ukončení Kurzu primární prevence pro třídu 2L

    27. 06.

    Po

    Ukončení klasifikace za druhé pololetí

    28. 06.

    Út

    Třídnické hodiny, Pololetní pedagogická rada

    29. 06.

    St

    Odevzdávání a burza učebnic, třídnické hodiny

    30. 06.

    Čt

    Ukončení výuky ve druhém pololetí, vydání vysvědčení, závěrečná pedagogická rada