Učitelé Gymjev za vzděláním v Irsku

Tereza PernicováŠkolní novinky

V letošním roce se naše škola zapojila do programu Erasmus+, a proto mohlo několik učitelů vyjet do zahraničí. Všem známý pojem Erasmus je nejčastěji spojován se studentskými výjezdy, ale týká se také výjezdu učitelů.

 

Na začátku července vyjela pětice našich učitelů, ve složení M. Bohatcová, N. Krupková, J. Sedláčková, D. Šponerová a M. Velešík, do hlavního města Irska. Každý učitel měl jinou motivaci, ale spojovala je touha osvěžit si již získané vědomosti, rozšířit si obzory, inspirovat se novými didaktickými metodami a v neposlední řadě také poznat novou zemi a její kulturu.

Většina učitelů absolvovala The Intensive General English Course, ve kterém si nejen procvičili svoji angličtinu a získali nové znalosti, ale také se seznámili s novými spolužáky z různých koutů světa, a mohli tak poznat své zahraniční kolegy a najít jak inspiraci, tak i navázat nové kontakty.

 

Jsme moc rádi, že jsme měli možnost vyjet do zahraničí v rámci projektu Erasmus+. Bylo to nezapomenutelných čtrnáct dní intenzivního studia, inspirace, smíchu, společných večerů a jednoho velkého přátelství.

My už se těšíme na další společné vzdělávání v rámci Erasmu+.

Náš dublinský tým Gymjev