Informace pro rodiče žáků 1. ročníků

gymnazium_jevickoAktuality Gymnázium, Aktuality Lyceum, Školní novinky, Úřední deska

Vážení rodiče,

vzhledem k situaci v ČR nemohly na konci školního roku proběhnout schůzky s rodiči nově přijatých žáků, proto mi dovolte předat Vám informace touto formou.
Žáci nastupují do školy 1. 9. 2020 v 8:00. Ti, kteří byli přijati na Gymnázium humanitní, budou ve třídě 1.A – třídní učitelka Jindřiška Polišenská, Gymnázium všeobecné ve třídě 1.B – třídní učitel Jindřich Žižka, Kombinované lyceum ve třídě 1.L – třídní učitel Tomáš Svoboda.
Informace k adaptačnímu kurzu pro třídy 1.A, 1.B, který začíná již 1. 9. 2020 v 11:00, naleznete ZDE , je nutné, aby Vaše dcera/ Váš syn měli již sbalené věci s sebou první den školy. Tamtéž rovněž najdete informace o průběhu adaptačního kurzu i o placení kurzovného. (Informace o adaptačním kurzu třídy 1.L zašle třídní učitel Tomáš Svoboda rodičům na e-mail.)
V případě, že jsou Vaše dcera/ Váš syn přihlášeni k ubytování na Domově mládeže, nebo o možnosti ubytování uvažujete, najdete podrobné informace ZDE.
Naše škola také nabízí možnost stravování ve vlastní školní jídelně, bližší informace najdete na webu školy, včetně přihlášky ke stravování: ZDE.
Žáci naší školy mají možnost si za sníženou cenu pro školy pořídit ISIC karty, které prokazují jejich studium na naší škole, v následujících školních letech budou sloužit pro vstup do školy, domova mládeže a ke stravování – bližší informace najdete ZDE, včetně přihlášky, kterou je nutné odevzdat třídnímu učiteli již 1. 9. 2020 (musí být podepsána Vámi, jakožto zákonným zástupcem), ve stejný den proběhne i focení žáků na tyto karty.
Mgr. Lucie Škvařilová
ředitelka