Kontakty na zaměstnance


 

Vedení

Jméno
E-mail
Aprobace
Další funkce
Telefon
Mgr. Lucie Škvařilová
Český jazyk a literatura, Latinský jazyk
ředitelka školy
461 327 831
Mgr. Jiří Janeček
Fyzika
zástupce ředitele
461 327 828

Ekonomický úsek

Jméno

E-mail

Funkce

Telefon

Mgr. Zuzana Hrazděrová

hlavní účetní

461 327 805

Marcela Linhartová

mzdová účetní

461 327 805

Milada Wrbová

vedoucí stravování

461 327 829

Učitelé

Jméno

mail

Aprobace

 

Bc. Natálie Aguilarová

aguilarova@gymjev.cz

Biologie

Zeměpis

 

Mgr. Luděk Dobeš

dobes@gymjev.cz

Tělesná výchova

Zeměpis

 

Mgr. Lenka Horníčková

hornickova@gymjev.cz

Matematika

Fyzika

 

Mgr. Lenka Hrbáčková

hrbackova@gymjev.cz

Český jazyk a literatura

Základy společenských věd

 

Mgr. Josef Huf

huf@gymjev.cz

Anglický jazyk

Tělesná výchova

 

Mgr. Helena Hufová

hufova@gymjev.cz

Matematika

Zeměpis

 

Mgr. Jana Janečková

janeckova@gymjev.cz

Ruský jazyk

Výtvarná výchova

 

Mgr. Jana Jedličková

jedlickova@gymjev.cz

Biologie

Chemie

 

Mgr. Hana Korbelová

korbelova@gymjev.cz

Biologie

Hudební výchova

 

Mgr. Kamila Kučerová

kucerova@gymjev.cz

Základy společenských věd

Výtvarná výchova

 

Mgr. Jiří Linhart

linhart@gymjev.cz

Tělesná výchova

Zeměpis

 

PaedDr. Vladimír Macků

macku@gymjev.cz

Ruský jazyk

Německý jazyk

 

RNDr. Lukáš Műller, PhD.

muller@gymjev.cz

Matematika

Chemie

Deskriptivní geometrie, Technické kreslení, Stavební vzdělávání

Mgr. Ilona Ošlejšková

oslejskova@gymjev.cz

Český jazyk a literatura

Dějepis

 

Mgr. Tereza Pernicová

pernicova@gymjev.cz

Matematika

Informační a komunikační technologie

 

Mgr. David Plech

plech@gymjev.cz

Chemie

Fyzika

 

Mgr. Jindřiška Polišenská

polisenska@gymjev.cz

Anglický jazyk

Základy společenských věd

 

Mgr. Luděk Rygl

rygl@gymjev.cz

Anglický jazyk

Německý jazyk

Základy společenských věd

Mgr. Jana Sedláčková

sedlackova@gymjev.cz

Český jazyk a literatura

Hudební výchova

Metodik prevence

Tomáš Svoboda

svoboda@gymjev.cz

Biologie

Francouzský jazyk

Umělecká tvorba

Mgr. Dita Šponerová

sponerova@gymjev.cz

Německý jazyk

Dějepis

Výchovný poradce

PhDr. Zdeňka Valčíková

valcikova@gymjev.cz

Český jazyk a literatura

Dějepis

 

Mgr. Marian Velešík

velesik@gymjev.cz

Zeměpis

Dějepis

 

Mgr. Petr Veselka

veselka@gymjev.cz

Anglický jazyk

Tělesná výchova

 

Mgr. Jindřich Žižka, PhD.

zizka@gymjev.cz

Fyzika

Matematika

Informační a komunikační technologie

Hana Danihelová

danihelova@gymjev.cz

asistentka pedagoga

 

 

Laura De Luca

deluca@gymjev.cz

asistentka pedagoga

 

 

Domov mládeže

Jméno
Funkce
Věra Vafková
hlavní vychovatelka
Darina Gnipová
vychovatelka
Iveta Bláhová
vychovatelka
Bc. Zuzana Machorková
vychovatelka

Zpět na hlavní kontakty