Středoškolský pohár v atletice, Litomyšl, 20. 9. 2018

Dne 20. 9. 2018 se družstva chlapců a dívek naší školy zúčastnila Středoškolského poháru v atletice na sportovním stadionu v Litomyšli. Za krásného počasí proběhly dramatické soutěže v jednotlivých disciplínách a bylo dosaženo mnoha výborných výkonů. Obě naše družstva skončila na pátých místech, ale množství mladých závodníků dává naději na další zlepšování výkonů. Za povšimnutí stojí skvělé výkony Anny Junkové v běhu na 200 m a ve skoku do výšky, kdy v obou disciplínách zvítězila, ve výšce výkonem 159 cm, v běhu na 200 m časem 28, 65 s. Denis Mrvoljak obsadil ve skoku do dálky 3. místo výkonem 567 cm, Cyril Novotný ve skoku do výšky dosáhl výborného výkonu 170 cm, Radek Martinek obsadil ve vrhu koulí druhé místo výkonem 1214 cm.

Děkujeme všem závodníkům za skvělou reprezentaci našeho Gymnázia a přejeme jim další výborné sportovní výsledky.