Výtvarná soutěž „Krása podzimu“

Již tradičně jsme se zúčastnili výtvarné soutěže, kterou pořádá DDM v Moravské Třebové, s názvem „Krása podzimu“. Je to skoro neuvěřitelné, ale naše škola se opět, jako každý rok, umístila na stupních vítězů. Třetím místem se mohou pochlubit studenti Jana Komoňová a Dennis Vymer. Druhé místo vybojoval Denis Jamný a na prvním místě zazářil student Pavel Goš. Ale to není vše. Dále jsme získali dvě čestná uznání, a to zásluhou Anety Zezulové a Terezy Švecové. Všichni jmenovaní jsou ze třídy 4.S.
Bohužel, letos jsme se této soutěže, která je určena pro žáky do patnácti let, mohli zúčastnit naposledy. Myslíme si však, že se nám naši školu podařilo reprezentovat velmi dobře.
Všem umístěným studentům z kvarty gratulujeme.

Jana Komoňová a Tereza Švecová , 4.S

Přidáno