Pohár Josefa Masopusta, okresní kolo, Svitavy

Družstvo chlapců sehrálo okresní finále Poháru Josefa Masopusta na travnatém hřišti fotbalového oddílu TJ Svitavy dne 4. 10. 2016 proti celku SOU Svitavy. Za nepříjemně chladného a deštivého počasí se odehrál velmi kvalitní zápas, k čemuž přispěli svou hrou hráči obou týmů. Naši vstoupil do zápasu lépe a kvalitní hru zálohy zúročil třemi brankami Jan Hejna z 2.B v úvodních patnácti minutách. Svitavští se poté herně zlepšili a odměnou jim bylo snížení na 3:1. další šance zastavila spolehlivá obrana nebo Zdeněk Hrazdira v brance. Ve druhé půli v době největšího tlaku soupeře využil otevřené obrany Pavel Mooz na zvýšení skóre a SOU už jen kosmeticky upravilo na konečných 4:2 pro Gymnázium Jevíčko. Blahopřejeme k předvedené hře, výsledku i postupu do krajského kola.