Obvodní kolo v košíkové

Dne 23. 2. 2015 se družstva chlapců i dívek naší školy zúčastnila obvodního kola v košíkové
v tělocvičně Gymnázia Moravská Třebová. Chlapci v prvním zápase těsně podlehli družstvu pořádající školy poměrem 13:14, když v samotném závěru nás o výhru připravily neproměněné trestné hody. Ve druhém zápase chlapci po bojovném a zlepšeném výkonu dlouho odolávali družstvu Vojenské střední školy, ale nakonec prohráli se skórem 20:25. Nejlepším střelcem našeho týmu byl Tomáš Müller s 19 body a dále přispěli Michal Bašus 7, Tonda Staněk 4, Milan Ptáčník 2 a Jirka Bednařík jedním bodem.

Dívky v prvním zápase nezastavily rychlé protiútoky domácího celku a podlehly vysoko 4:14 i díky neproměňování střeleckých šancí. Druhý zápas přinesl zlepšení a výhru nad dívkami z Vojenské střední školy po prodloužení v poměru 14:10. Do střeleckého zápisu se dostaly se čtyřmi body Katka Hufová, Katka Staňková, Tereza Spáčilová a Diana Vedrová a dvěma body Tereza Finsterlová.

Děkujeme všem za vzornou reprezentaci našeho gymnázia.

 

Přidáno