Holandsko 2019 očima druháků

Na našem pobytu v Holandsku mě moc potěšilo, že jsme měli každý den velmi nabitý program. Díky tomu máme spoustu zážitků a každého mohlo oslovit něco jiného. Jako třeba budova „Corpus“ – kde jsme mohli projít lidským tělem nebo „Keukenhof“, což je největší květinový park v Evropě…

Anna Hamplová

Byl to zážitek se podívat do Holandska a vidět, jací tam jsou skvělí lidi a kultura. Nejvíce mě zaujala pole plná tulipánů, veškeré druhy sýrů, výborné kakao a marihuana na skoro každém rohu.

Marek Vašíček

Já si z Holandska odnesla, že Holanďani jsou hodně maximalističtí. Vyrábí stovky výborných sýrů, v Amsterdamu můžete vidět statisíce různých a přesto stejných holandských kol a na polích rostou miliony tulipánů všemožných barev a vůní.

Pavlína Langerová

Na Nizozemsku mě překvapil prodej alkoholických nápojů do 15%, cigaret a marihuany osobám starším šestnácti let.

Vítězslav Vedra

Běhala mi husí kůže po zádech, když jsem si představila, že se tam ukrývali  několik let.
(z muzea Anny Frankové)

Simona Konečná

Chování Holanďanů mě velice zaujalo a překvapilo. Jsou spokojení, radostní, nemají potřebu si závidět, zbytečně se nestresují a nikam se neženou, jak už to v dnešní uspěchané době bývá zvykem. Prostě nejvíc free atmosféra, kterou jsem v zahraničí zažila.

Veronika Hrubá

Na výletu v Holandsku se mi nejvíc líbila návštěva zahrad v Keukenhofu a nejvíc mě zaskočilo, kolik se nachází v Amsterdamu Coffee shopů.

Tomáš Konečný

Pokud jste v Holandsku, nežeňte se od památky k památce. Prostě a jen se zkuste zastavit a nasajte tu neskutečnou atmosféru, kterou Holandsko nabízí. Ochutnejte kousek každého ze stovek druhů sýrů. Poslouchejte šumění moře. Stůjte a dívejte se na nekonečná tulipánová pole. Projeďte se na kole… Já si totiž myslím, že jedině tak skutečně pochopíte, jaké Holandsko opravdu je.

Natálie Finsterlová

Přidáno