Celostátní soustředění Matematické olympiády

Informace pro účastníky soustředění MO Jevíčko 2013

Soustředění bude zahájeno v úterý 28. května ve 20 hod v jídelně Domova mládeže Gymnázia v Jevíčku, Nerudova ul. 557 a ukončeno v úterý 4. června v dopoledních hodinách. Ubytování a stravování je rovněž zajištěno na Domově mládeže Gymnázia v Jevíčku. Jeho průběh by narušil Váš pozdní příjezd nebo předčasný odjezd. Na programu budou přednášky, besedy a soutěže s matematickou i nematematickou náplní. Nezapomeňte si zabalit sportovní a turistické oděvy, domácí a sportovní obuv a hudební nástroje. Na neděli 2. června je plánován celodenní výlet.

Jevíčko má přímé autobusové spojení s Prahou, Brnem, Hradcem Králové a místními linkami je spojeno se Svitavami, Moravskou Třebovou, Boskovicemi a Letovicemi. Proplacení jízdného Vám slíbit nemůžeme, ale jízdenky si přesto uschovejte. Podle doporučení ÚK MO bude od každého účastníka vybíráno 700,-Kč jako příspěvek na stravné. Na tuto částku Vám bude vydáno potvrzení.

Prosím o potvrzení Vaší účasti na soustředění na adresu hruby@gymjev.cz

Na shledanou v Jevíčku se těší

RNDr. Dag Hrubý                                                                                                   RNDr. Jaroslav Švrček, CSc.

učitel Gymnázia Jevíčko                                                                                     vedoucí soustředění

 

 

Přidáno